'PIWNICA', 'ZAWSTYDZAJĄCY DAR' ORAZ 'X'

Minęło już ponad 10 lat od wydania poprzedniej płyty Wolframa "Thinking Dust" bardzo dobrze przyjętej zarówno przez krytyków jak i publiczność.
Potem, przez kolejne lata pojawiały się tylko pojedyncze utwory rozsiane na różnych składankach... Ostatnio wydany własnym sumptem 3-calowy CD-R "Moon", odświeżony "Atol Drone" (Bocian) na oraz kaseta "Earth" (BDTA).
Teraz zaś pojawia się nakładem MonotypeRec. "X" - nowy album, na którym Wolfram ponownie prezentuje się w pełni stylu.
Płyta dopieszczona również pod względem graficznym będzie dostępna na promujšcym jš koncecie w Galerii Leto w 2 wersjach. Zwykłej i specjalnej.
Wersja specjalna składa się z albumu "X" w wersji rozwojowej (różniącej się od wersji ostatecznie wydanej na CD), mini CD-R oraz kasety magnetofonowej C25. Razem 78 minut premierowej muzyki.
Utwory z "X" w tej wersji oraz materiał z kasety i mini CD-R nie będą więcej wznawiane. Nakład 25 szt. z czego tylko 20 trafia do sprzedaży.
Na pudełku mieszczącym specjalne wydawnictwo i na znajdującej się wewnątrz pocztówce z jego opisem znalazły się prace Aleksandry Waliszewskiej, artystki która będzie główną gospodynią wieczoru w Galerii Leto prezentując film "Piwnica" powstały we współpracy z Wacławem Cheng Piesełem i Szczepanem Twardochem.
Wieczór uświetni też koncert Jacka Staniszewskiego promującego swą solową płytę "Zawstydzający dar" (Lumberton Trading Company).
Wolfram też skorzysta z okazji i również zagra krótki set.
Przybywajcie!

GALERIA LETO, LWOWSKA 3/14, WARSZAWA
PIĄTEK 15 KWIETNIA godz. 19:00

http://waliszewska.tumblr.com
https://www.facebook.com/events/542811069213865/
https://www.mixcloud.com/wolfram/wolfram-x-album-preview
https://soundcloud.com/wolfram-3
http://monotyperecords.com
http://www.lumberton-trading.net
https://www.facebook.com/richard.johnson.94402/posts/10154241312994994